عکس های زیبا از پرسپولیس

کانون هواداران پرسپولیس : رحمان رضایی گفت: تمرینات آماده‌سازی را با انگیزه بالا دنبال می‌کنم و تاحدودی خود را نیز با سایر نفرات هماهنگ کرده‌ام اما اگر مربیان صلاح بدانند روی نیمکت نیز می‌نشینم. رضایی، تصریح کرد: پرسپولیس مجبور است که بازی‌های فشرده و سنگینی را انجام دهد اما واقعیت این است که با انگیزه نفرات تیم می‌تواند عملکرد موفقی داشته باشد. وی تاکید کرد: از این‌که می‌بینم تیم پرسپولیس بازی‌های قابل قبولی را از خود به نمایش می‌گذارد بسیار خوشحال هستم اما باید متذکر شوم که در این مسابقات اخیر خطر دفاع پرسپولیس بسیار خوب کار کرده و تقریبا بدون اشتباه کار کرده است. رضایی گفت: تصمیم دارم کاملا در خدمت پرسپولیس باشم فوتبال حرفه‌ای دنیا می‌گوید که بازیکن باید تابع سرمربی باشد و در این خصوص هیچ انتقادی ندارم و هرزمان لازم باشد تیم را یاری می‌کنم.

 کانون هواداران پرسپولیس : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: پرسپولیس باید سایپا را شکست دهد تا شروع قدرتمندی در ابتدای نیم فصل دوم داشته باشد.
کریم باقری  عنوان کرد: پرسپولیس در شرایط بسیار خوبی به سر م یبرد و تمرینات منظمی را برگزار کرده است  که از هر نظر برای شکست دادن سایپا آمده است.فکر می کنم تغییر سیستم در پرسپولیس پاسخ مثبتی داشته است و باید همین روند را حفظ کنیم. وی ادامه داد: سایپا تیم خوبیست که در این فصل نتایج خوبی کسب نکرده اما این تیم با حضور مایلی کهن به شرایط آرمانی نزدیک می شود و از انتهای جدول فاصله خواهد گرفت. باقری خاطرنشان کرد: امیدوارم هواداران پرسپولیس مثل نیم فصل اول تحت هر شرایطی از تیم حمایت کنند تا ما به هدفمان که دفاع از عنوان قهرمانی است دست پیدا کنیم.

 

/ 0 نظر / 14 بازدید