پردیس سافت

دانلود نرم افزار برنامه های موبایل عکس ترفند کارت اینترنت رایگان

نویسنده : سعید بابارود ; ساعت ٥:٢٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٩ دی ۱۳۸٧

همانطور که می دانید هر فایلی با پسوند خاص خود تنها قادر است با نرم افزار های پشتیبانی کننده آن فرمت و مخصوص خود باز شود اما با این وضع شما می بایست حتی برای کار های کوچک نیز نرم افزار های بسیاری را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید که بسیار به کار شما نمی آیند و نه تنها فضای اضافی اشغال می کنند بلکه با تغییراتی که در ویندوز و رجیستری می دهند سرعت ویندوز را نیز کاهش می دهند. اما دیگر نگران نباشید چون سایت پردیس سافت به شما پیشنهاد می کند که بتوانید تمام نرم افزار های نمایش دهنده را در یکی داشته باشید.
Quick View Plus قادر است در حدود 300 فرمت متفاوت فایل را به نمایش در آورد از جمله فرمت های مجموعه نرم افزار های معروف آفیس 2007 و حتی به جای نرم افزار های نمایش ایمیل نیز عمل می کند. این نرم افزار قادر است نوع فرمت و اطلاعات تمام فایل هایی که شما باز می کنید از جمله زمان ایجاد آن ها و زمان آخرین دستیابی با فرم گرافیکی زیبا و قابل چاپ به نمایش بگذارد.


خصیصه های نرم افزار Quick View Plus:

  • قابلیت نمایش اطلاعات بیش از 300 نوع فایل بدون نیاز به نرم افزار خاص آن ها از جمله ایمیل ها، فایل های صفحات وب، تمام سند ها و غیره.
  • قابلیت نمایش، کپی کردن، پرینت گرفتن و جستجوی کلمات بدون نیاز به نرم افزار های دیگر.
  • افزایش امنیت زیرا نرم افزار نمایش بیشتر فرمت فایل ها تنها فایل ها را به نمایش در می آورد و آن ها را مستقیما اجرا نمی کند

دانلود

(حجم : 16.30 مگابایت)

رمز عبور فایل : www.fdl.ir

منبع

دانلود لیست فایل هایی که پشتیبانی می کنه
واژه کلیدی :دانلود و واژه کلیدی :کامپیوتر و واژه کلیدی :نرم افزار و واژه کلیدی :نمایش فرمت ها