پردیس سافت

دانلود نرم افزار برنامه های موبایل عکس ترفند کارت اینترنت رایگان

نویسنده : سعید بابارود ; ساعت ٧:٠٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸٧

کانون هواداران پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تمرکزمان گرفتن 3 امتیاز بازی با سایپا است اما این اتفاق به آسانی رخ نخواهد داد.

علی کریمی در گفت‌وگویی اظهار داشت: خوشبختانه در شرایط خوبی به سر می‌بریم و آماده هستیم تا با حمایت هوادران به صدر جدول نزدیک‌تر شویم.
کریمی ادامه داد: سایپا بازیکنان خوبی دارد و تا حدودی آنها را می‌شناسم اما ما نباید توجه به اسم حریفان کنیم بلکه فقط باید به تیم خودمان در زمین فکر کنیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در چند بازی گذشته با حضور توره تقریبا مشکل گلزنی ما حل شده و امیدوارم در برابر سایپا هم در ضربات آخر با دقت با تیم من هم اگر فرصت پیدا کردم قول می‌دهم از آن به خوبی استفاده کنیم.


کانون هواداران پرسپولیس : رحمان رضایی گفت: تمرینات آماده‌سازی را با انگیزه بالا دنبال می‌کنم و تاحدودی خود را نیز با سایر نفرات هماهنگ کرده‌ام اما اگر مربیان صلاح بدانند روی نیمکت نیز می‌نشینم. رضایی، تصریح کرد: پرسپولیس مجبور است که بازی‌های فشرده و سنگینی را انجام دهد اما واقعیت این است که با انگیزه نفرات تیم می‌تواند عملکرد موفقی داشته باشد. وی تاکید کرد: از این‌که می‌بینم تیم پرسپولیس بازی‌های قابل قبولی را از خود به نمایش می‌گذارد بسیار خوشحال هستم اما باید متذکر شوم که در این مسابقات اخیر خطر دفاع پرسپولیس بسیار خوب کار کرده و تقریبا بدون اشتباه کار کرده است. رضایی گفت: تصمیم دارم کاملا در خدمت پرسپولیس باشم فوتبال حرفه‌ای دنیا می‌گوید که بازیکن باید تابع سرمربی باشد و در این خصوص هیچ انتقادی ندارم و هرزمان لازم باشد تیم را یاری می‌کنم.

 کانون هواداران پرسپولیس : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: پرسپولیس باید سایپا را شکست دهد تا شروع قدرتمندی در ابتدای نیم فصل دوم داشته باشد.
کریم باقری  عنوان کرد: پرسپولیس در شرایط بسیار خوبی به سر م یبرد و تمرینات منظمی را برگزار کرده است  که از هر نظر برای شکست دادن سایپا آمده است.فکر می کنم تغییر سیستم در پرسپولیس پاسخ مثبتی داشته است و باید همین روند را حفظ کنیم. وی ادامه داد: سایپا تیم خوبیست که در این فصل نتایج خوبی کسب نکرده اما این تیم با حضور مایلی کهن به شرایط آرمانی نزدیک می شود و از انتهای جدول فاصله خواهد گرفت. باقری خاطرنشان کرد: امیدوارم هواداران پرسپولیس مثل نیم فصل اول تحت هر شرایطی از تیم حمایت کنند تا ما به هدفمان که دفاع از عنوان قهرمانی است دست پیدا کنیم.

 
واژه کلیدی :ورزشی و واژه کلیدی :عکس